Grawerowanie

Grawerowanie na metalu: Od roku 2000 nasza firma oferuje znakowanie na artykułach typu surowa stal, mosiądz, pozłopta itp.

Jest to niezwykle elegancka i efektowna metoda grawerowania na artykułach reklamowych. Polega na wypalaniu wierzchniej części artykułu. W odróżnieniu od nadruku grawerowanie laserem jest trwałe- nigdy nie ulegnie wytarciu czy zniszczeniu. Grawerowanie laserem można stosować zarówno na długopisach, zapalniczkach, artykułach płaskich jak również metalowych filiżankach.

Dane techniczne:

  • Maksymalna powierzchnia grawerowania 110 mm x 110 mm.
  • Maksymalna powierzchnia grawerowania na filiżance lub kubku jest uzależniona od średnicy kubka.

 

Grawerowanie na drewnie, plexi, ceramice, szkle, kamieniu, materiałach powlekanych: Świadczymy również usługi w zakresie grawerowania, znakowanie i cięcia laserem z wykorzystaniem nowoczesnej technologii na najwyższym światowym poziomie przy użyciu lasera CO2.

Zakres usług:

  • Wycinanie laserowe: liter, znaków graficznych, szablonów z plexi, laminatu, drewna itp. 
  • Grawerowanie laserowe na artykułach reklamowych i upominkach. szkle, ceramice, kamieniu, skórze itp. 
  • Wykonanie tabliczek znamionowych, opisowych, szablonów do malowania
  • Wykonanie matryc silikonowych
  • Wycinanie laserowe modeli projektowych budynków w zadanej skali

Materiały nadające się do obróbki laserowej (grawerowania, znakowania, wycinania): Metale powlekane, Korek, Skóra, Skóra ekologiczna, Guma, Silikon, Szklo, Ceramika, Kamien, 2-warstwowe laminaty grawerskie, Plexi, PCV, Folia, Papier, Drewno.

 

GRAWEROWANIE / ZNAKOWANIE LASEREM

Laser CO2 służy przede wszystkim do grawerowania i/lub znakowania laserem na różnych artykułach reklamowych, które nie są wykonane z czystej stali.

 

CIĘCIE

Wycinamy elementy o dowolnym kształcie (litery, znaki, logo, szablony itp.) w plexi (do grubości 10 mm), kartonie (do 1 mm) i na wielu innych materiałach.

 

ZEGARY

Zegary reklamowe wykonujemy na indywidualne zamówienie w terminie od 14 do 21 dni. Kształt zegara może być dowolny. Wszelkie dodatki, takie jak litery, mogą zostać również wycięte z plexi, nadrukowane lub grawerowane.Cena zegara zależy od jego wielkosci i stopnia skomplikowania. Zatem aby ustalić cenę potrzebujemy projekt danego zegara.

 

PIECZĄTKI

Wytwarzamy pieczątki technologią laserową, wypalając je w specjalnej gumie. Projekt może zawierać dowolne znaki graficzne.

CENY wycinania, wykonanie zegarów oraz pieczątkek ustalamy indywidualnie w zależność od wielość oraz stopnia skomplikowania. W ranie pytań skontaktuj się z naszymi pracownikami.